Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Akinek van vagy volt Citizen...

Akinek van vagy volt Citizen karórája lerírná nekem milyen tapasztalatai vannak a márkával kapcsolatban? Érdemes Citizent venni?

Figyelt kérdés

2015. nov. 14. 09:48
 1/10 anonim ***** válasza:
86%

Egy egyszerű, megbízható japán márka.

Az alaptípusok megérik, a márka saját felső-kategóriája már túlárazott. Azok áráért már "órát" lehet venni, nem japán időmérőt.

Arra figyelj, hogy zafírkristály üvege legyen, és legalább cseppálló tokozása! Szerkezettel nem lesz gond, pontos, strapabíró. Ha nincsen rajta sok extra funkció, akár 3 évet, vagy még többet is kibír elemcsere nélkül.

2015. nov. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Melyik árkategória számít túlárazottnak?

2015. nov. 14. 15:52
 3/10 anonim ***** válasza:
59%

kb. 70 - 80 000-től felfelé.

Ennyit már nem adnék egy Citizenért, 200 000-et meg végképp nem.

2015. nov. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hasznos válaszokat!

Seiko-val mi a helyzet?

2015. nov. 14. 20:21
 5/10 anonim ***** válasza:
79%

A Seiko speciel a kedvenc márkám, jobban szeretem a svájci márkáknál.

Nagy óramániás vagyok, rengeteg órám volt, a legtöbb svájci, köztük 500 000-es Raymond Weil, több Longines, Marvel, Tissot...

De pár éve rájöttem, hogy a márka és az ár nem mindig van arányban. 8 kb. olyan ez, mint 40 000 ft-ot fizetni egy rövid ujjú pólóért, csak azért, mert egy krokodil embléma van rajta).

Azóta Seiko-fan lettem. Tökéletes ár/érték arány. Innovatív cég, saját fejlesztésekkel, klassz dizánjjal, minőségi alapanyaggal és összesezreléssel.

Jelenlegi kedvencem a

2015. nov. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
59%

... bocs, véletlen elküldtem korábban.

Tehát: ...Jelenlegi kedvencem, a Seiko SNQ105P1. Karácsonyra ezt néztem ki magamnak.

2015. nov. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a hasznos válaszokat!
2015. nov. 29. 12:31
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Van egy Citizen 7-esem.'84 óta tökéletesen működik.Minőségi szerkentyűk.
2016. aug. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Joell válasza:
Én most 2022 nyaràr szereztem be egy automata elegáns bőr szijas citizent.....életem egyik legjobb vétele volt...400euro volt de nem sajnaltam rá...zsfir az uvege es titàn a tokja...kis körös màsodperc mérős nagyon szép szàmlappal...elegàns visszafogott de mikor rajtam van vagy hàtulrol a szerkezetbe nézek akkor elbüszkélkedek es gyonyorkodok magamban ...van szörnyübb orient-em ami elvileg egy kicsit feljebb pozicionalt
2022. dec. 19. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen,Az az Orient a Seiko öccse. Jó órák.
2022. dec. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!