Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek ez hülyeség?

Alaptomos kérdése:

Szerintetek ez hülyeség?

Figyelt kérdés
Na a helyzet h még szűz vagyok és valamiért egy szűz lánnyal szeretném csinálni először , de kapcsolatban vagyok egy lánnyal akit nagyon szeretek , de ő már 5 fiún túl van , és ez engem zavar , ezért nem is tudom h akarok e vele sexelni :/ Szerintetek mit csináljak ?

2015. nov. 20. 10:32
 1/8 anonim ***** válasza:

Ezt neked kell eldöntened...

Szerintem ha nem tudod eldönteni, hogy lefeküdj-e egy lánnyal, pláne ez neked az első, akkor ne tedd. Inkább tanulj döntésképességet, elég fontos lesz az életben.

2015. nov. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 vatafak ***** válasza:
nem biztos h nem járnál jobban h tapasztal lánnyal történne meg előszörre, sztem jobb mintha mindketten kezdők vagytok
2015. nov. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Épp ez az h az első és nem akarom egy olyan lannyal elveszteni akin 19 évesen már 5en túl voltak .... És ezért nem tudok dönteni mert viszont szeretem a lányt , csak zavar h én lennék a 6.
2015. nov. 20. 11:36
 4/8 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy az első és az utolsó.

Ő szeret?

10 év múlva sem lesz szűz, akkor ne hitegesd...

2015. nov. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen szeret , gondoltam h tíz év múlva sem lesz szűz , szerintem fordított helyzetben őt is zavarná , és nem akarom hitegetni !
2015. nov. 20. 12:37
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen az lenne a legjobb ha ő lenne az első és az utolsó is , ha ez fordított esetben is így lenne .
2015. nov. 20. 12:40
 7/8 anonim ***** válasza:
De most az zavar, hogy nem szűz; vagy az zavar, hogy dobhat?
2015. nov. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Az zavar h nekem ő az első , én meg a sokadik vagyok neki ...:/
2015. nov. 20. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!