Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lányok rátok mar hol jött a...

Lányok rátok mar hol jött a hasmenés? Esetleg cikis sztori?

Figyelt kérdés
brigi vagyok. belem sokszor estt meg hogy roszkor jött ram a hasmnés. veletek mar hol esett meg? mesltek sztorikat?

2015. nov. 21. 17:25
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

1.Először is én a budiba szoktam és nem a nyelvtankönyvre.

2.Te beteg vagy?! (8o)

2015. nov. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
44%

Nekem nem hasmenés hanem szorulás miatt volt gondom.

A doki írt glicerines kúpot. Teljesen megfeledkezve a kúpról kimentem cigizni az udvarra.Éreztem hogy puki jön és útjára engedtem a galambot. Akkor éreztem hogy valami melegség folyik a bugyimba... Gondoltam a cigit már elszívom és bemegyek, mikor jött egy kis inger. Mivel már gyakorlatilag befostam elengedtem magam minden mindegy alapon és akkor döbbentem rá hogy ami kifolyt az csak az olvadt glicerines kúp de már nem bírtam megállítani. Alaposan tele lett a bugyim meg a rövidnacim. Utána meg fél órás mosakodás de legalább megszűnt a székrekedésem.:)

2015. dec. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
51%
Komolyan miután félig becsináltál az volt a legnagyobb gondod hogy elszívd a cigid mielőtt wcre ülsz és megmosakszol???Ugye ez vicc...?
2015. dec. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%

Kínai büfében.


Olyan hasmenést kaptam és úgy durrogtak bennem a szelek, hogy azt hittem ott robbanok szét.

2019. okt. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!