Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ismertek jó sohujo (aszem igy...

3nobeno kérdése:

Ismertek jó sohujo (aszem igy kell irni) mangákat?

Figyelt kérdés
Olyanokat ami valami iskolában történik legyen benne valami varázslatos pl.démon angyal nemfontos de én nagyon szeretem az ijeneket de külömben bármijen lehet amit tutok elöre is köszönöm <3 :D

2015. nov. 22. 08:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Shoujo-nak írják, de majdnem eltaláltad. ;)


Fantasy-k közül szerintem kiemelkedően jó a Reimei no arcana, bár nem iskolában játszódik. Szintén jó és érdekes az 1/2 Prince manhua és a +Anima. Nem fantasy és nem is iskolai, de kiemelkedően szép rajzolású, nyugis darab az Otoyomegatari. Szintén gyönyörű rajzolású, végig szines kikapcsolódáshoz tökéletes olvasmány a Komorebi no Kuni.

Iskolaiból nem olvasok fantasy jellegűt, de itt van pár amit meleg szívvel ajánlok bárkinek:

Horimiya

Hiyokoi

Dengeki Daisy

Hirunaka No Ryuusei

Namida Usagi

Mairunovich

Skip Beat

Purnus Girl

Otomen

14-sai no Koi

Koe no Katachi

Watashi ga Motete Dosunda

Bonnouji

Beauty Pop

Yankee-kun to Megane-chan

Ore ga Akuma de, Aitsu ga Yome de. (ez démonos fantasy)

Taiyou no Ie

Hitoribocchi wa Samishikute

Cat Street

Love so Life

Usotsuki Lily

2015. nov. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon nagyon nagyon kösziiiii :<<3
2015. nov. 22. 15:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!