Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha valaminek nagyon örülök,...

Ha valaminek nagyon örülök, vagy valaki megbánt el kezdem magam vagdosni. Pár perc múlva pedig megbánom amit tettem. Sok ideje van ez így és csak egy barátom tudja, de segíteni ő sem tud. Hogyan próbáljak meg leállni ezzel?

Figyelt kérdés

2015. nov. 23. 18:27
 1/1 anonim válasza:
89%
Én már 3 éve vagdosom magam ,de már egyre ritkábban.Miután mégis megteszem büntudatom van.Amikor vágyat érzek arra,hogy bántsam magam mindig próbálom elterelni a figyelmem pl.:zenét halgatok jó hangosan vagy leadom a dühöm azzal,hogy pl. a párnát ütöm,ha pedig ezek nem segítenek megpróbálom olyan helyzetbe hozni magam,hogy ne tudjam megvágni magam pl. le megyek a szüleimhez elöttük pedig télleg nem akarom és nem is fogom csinálni.Ha ezek se segítenek esetleg menny el sétálni,hogy kitisztuljon a fejed és ha megbántanak akkor próbálj meg nem foglalkozni vele(mindenki magából indulki)Remélem tudtam segíteni!:)
2015. nov. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!