Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A legjobb barátom (barátaim)...

Surányi Bence Tamás kérdése:

A legjobb barátom (barátaim) A vpg-be ment engem is fel vettek csak nem teccik elvileg nem a legjobb. Vagy a legjobb? . Hiányoznak a legjobb barátaim ígyis találkozok velük de jobb lenne egy suliba mit tegyek? Nem akarok nagyon VPG be menni .

Figyelt kérdés
2015. nov. 26. 18:07
 1/3 anonim ***** válasza:
én azt hallottam, h egyre jobban romlik annak a giminek a színvonala, szóval már csak azért sem éri meg oda menned. de ez, hogy csak a barátaid miatt mennél! butaság. ugyanúgy lehet tartani a kapcsolatot és fogjátok is, ha igazán jó barátok vagytok. nekem a legjobb barátnőmmel még erősebb is lett ezáltal a barátságunk. kicsit azt érzem, hogy félsz, h ha nem egy helyre mentek, akkor nem lesznek barátaid vagy ilyesmi. de ez gyávaság. mindenhol megtalálja az ember a társaságát, csak nyitottnak kell lenni.
2015. nov. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Takács Etelnek van egy jó könyve, ajánlom neked!
2015. dec. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 #VPGistencsászár válasza:
Ha leszoksz a cigizésről örömmel befogadunk a barátaid közé, a mi kis közösségünkbe ;)
2016. márc. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!