Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi volt életed legemlékezetese...

Mi volt életed legemlékezetesebb (akár pozitív, akár negatív), legextrémebb mezítlábas élménye?

Figyelt kérdés
Kérlek fejtsd ki bővebben, mikor történt, hol történt, hogy történt, hány éves voltál akkor, stb.

2015. nov. 27. 13:00
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer belebújtam egy zsákba kiskoromban, mert nem találtam vagy lusta voltam papucsot keresni, aztán hátra mentem a tyúkudvarra, már nem emlékszem, hogy miért, de ott sikeresen a talpamba ment egy egy centis tüske.

Semmi gond nem lett volna vele, ha nem fájt volna mint a pokol és ki tudtam volna szedni, de egyszerűen annyira fájt, hogy anyának sem engedtem, hogy hozzáérjen.

Aztán a következménye az lett, hogy pár nap után csak sántítva tudtam menni a jobb lábamra, utána meg észrevettem, hogy a lábamnál már 4-5 centi hosszan kúszott felfelé a "piros csík" :D Rohantunk is a dokihoz, aki belevágott egy tetanuszt a combomba, azóta félek az injekcióktól, mocsokul fájt. :D

A jó dolog ebben az volt, hogy nagyon menőnek éreztem magam, amikor a jobb talpam be volt napokig kötözve :D

2015. nov. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Kicsi koromban nyáron mezítláb szaladgáltunk a kertben és ráléptem a tűz forró betonra. Hát valahol ott értettem meg minek kell a cipő...xD

Amúgy ott volt pozitív is. Ott még ilyen homokos volt az út és gyalog mezítláb mentünk át a rokonok kertjébe a kellmesen meleg és selymes homokban. Szabadabbnak érzi magát az ember mezítláb de sokkal sebezhetőbb is.


Amúgy ajánlom figyelmedbe a Mezítlábas parkot. Én még nem voltam, de szeretnék.

2015. nov. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Leginkább negatívakra emlékszem:


- kagyló a strandon

- szerelőpálca a szőnyegen (alattomosan megbújva)


Ettől függetlenül szeretek mezítláb lenni nyáron, csak jobban figyelek, hova lépek.

2015. nov. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim válasza:
100%
Életem első méhcsípését 6 évesen kaptam, mikor mezítláb tollasoztam apukámmal és véletlenül ráléptem egyre. Nem tudtam járni, kézben vitt haza és folyamatosan bömböltem a fájdalomtól, így vigasztalásképp kaptam otthon egy papírból készült hercegnős koronát és vajaskiflit. :D
2015. nov. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
16%
Amikor először dugtam mezítláb
2015. nov. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
74%

Hát, tű a lábamba, méhcsípés mezitláb, mezitlábas edzésnél lejött a fele bőr a talpamról. Nagyon extrémek nem nagyon voltak.

Pozitív talán az mikor egyszer a strandon szájba rúgtam sáros lábbal egy magasabb srácot aki jött keménykedni. Nem értette hogy rúgok olyan magasra, még szidott egy kicsit aztán elment. Meg még az volt jó amikor először kirugtam az 540-et, de ott mellékes hogy pont mezitláb voltam.

2015. nov. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim válasza:
86%

Extrémnek nem mondanám, de a legpozitívabb mezítlábas élményeim azok a talpmasszások, amiket még az exem adott nekem régebben :P

20/L

2015. nov. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
88%
3 éves koromba beleléptem mezítláb a forró almáskalácsba miután épp ki lett véve a sütőből.
2015. nov. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
84%
Én mezítláb lépkedtrem az udvarunlon (kb.7-8-9éves koromban) és efgy csontszilánk átszúrta a talpam.Több hónapig alig tudtam járni még botokkal is. De legalább nem volt suli xD
2015. nov. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
86%
Le lehet pontozni, de akkor is az volt "életed legemlékezetesebb élménye" és mezítláb voltam
2015. dec. 1. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!