Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik a legerősebb magyarorsz...

Melyik a legerősebb magyarországon kapható gumilövedékes pisztoly?

Figyelt kérdés

Hány J-os energiával rendelkezik?

Ára?

Hány méterről halálos a fejlövés (ha halálos egyálalán)?

Legálisan tartható-e?



2015. nov. 29. 08:41
 1/9 anonim ***** válasza:
41%

Zoraki R1 GG, 70 Joule 10mm-es gumibogyóval, de ha ilyen (feketelőporos) tölténnyel küldöd akkor még több is lehet: [link]

Közvetlen közelről elképzelhető hogy halálos, szerintem nem tesztelték még. :) Volt nemrégen hogy valakit fejbe lőttek gumis gázriasztóval és nem halt bele, csak ugye nem tudjuk milyen fegyver volt, nem tudjuk milyen töltény volt, azt sem tudjuk mekkora volt a gumi. Minden muzeális vagy gáz-riasztó besorolású gumilövedékes fegyver legálisan tartható, de viselési engedély csak arra kapható amelyiknek az MKH kártyáján az áll hogy gáz-riasztó. Vagyis ha muzeális vagy gáz-riasztó amire nincs viselési engedélyed, akkor nem viheted ki az utcára. Amelyiket kiviheted, azt is csak rejtve viselheted. A zoraki r1 gg is ilyen. (gumilövedék kilövésére alkalmas gáz-riasztó fegyver)

2015. nov. 29. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem igazán pisztoly, meg már nem is gyártják, de szerintem ez:

[link]


Van belőle egy "mini" változat is.

2015. nov. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Pisztolyból ez a legerős [link]


Ára? Attól függ hol veszed. 30-50.


10 centi TALÁN!


Igen,legálisan tartható.

2015. nov. 30. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Eőző vagyok,elszúrtam a linket: https://www.youtube.com/watch?v=qx1FG8_BKnc
2015. nov. 30. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az onestát már nem sorolnám be pisztolynak, mert ennyi erővel a válltámasz nélküli rubber meteor is lehetne pisztoly. :) Az pedig még több joulet tud, igaz 40mm-es gumival. AZ onestát pedig viselni sem lehet mert muzeális besorolású. Ezeknél a fegyvereknél egyébként nem csak azt kell nézni hogy melyik tud több joulet, hanem hogy mekkora gumival tudják azt. Nem mindegy hogy 18 milissel tud 120 joulet vagy 10 milissel 70-80-at. (első voltam)
2015. nov. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Utolsónak:


1. Az ONESTA pisztoly!

2. Az új széria gáz-riasztó besorolású! Viselhető! [link]

2015. nov. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az előző kommentben lehet hogy nem fogalmaztam a legjobban. Pisztolynak pisztoly csak baromi nagy, rejtve viselni pedig fizikai képtelenség. Ja és akkora gumit lő mint a nagy otthonvédelmi puskák. (hdm, omerta, godfather) Így nem igazán sorolnám be a többi gumis pisztoly közé.
2015. nov. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát megnézném hogy használnád te azt éles helyzetben... :)
2015. nov. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Amúgy joule/négyzetmilliméterben a zoraki r1 erősebb mint az onesta.
2015. nov. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!