Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a Szombathelyen...

Mit gondoltok a Szombathelyen épült Brenner János iskoláról? Esetleg van olyan aki oda jár?

Figyelt kérdés

#iskola.szombathely.brenner
2015. dec. 3. 18:51
 1/2 anonim válasza:
Itt vagyok, mint brenneres :D Az épület elég szuper, tényleg nagyon modern, és mindenféle spéci extrával fel van szerelve, büfé,2 lift,egy csomó öltöző,3 tesiterem,melyből egy speciálisan berendezett,kosárpálya,focipálya,szinte minden teremben interaktív tábla, és még sorolhatnám.Viszont nem túl tartós:2 éve áll,esnek le a korlátok,jön le a vakolat,radiátorokból többször szivárgott már a víz...Tanítást én 7-8/10 pontra értékelem, főleg a kémia,irodalom,nyelvtan és a matek oktatás tetszik. :) Nyelvoktatásnál csak 1-2 jó tanár van, szóval ezen a téren meglehetősen pocsék a felhozatal.Első nyelvet elsőben kezdjük (angol v. német), majd 7.-ben választható 2. nyelvnek angol,német,olasz,francia,orosz (de lehet van még :D ) Társaság nem annyira rossz, persze vannak bunkó emberek, no meg városi r-ba-cok, de ilyen a legjobb helyen is előfordul.Társaság pontszáma:7/10 Most nyolcadikos vagyok, gimiben, 5-6.-ig odavoltam ezért az iskoláért, mostanra már nagyon elegem lett belőle, mondhatni, utálom, szerencsére jövőre már nem ide fogok járni.
2017. márc. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én vagyok az a gyerek akit a tanév utolsó napján kicsaptak abból az iskolából
2019. jún. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!