Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lányok, titeket zavar ha egy...

Lányok, titeket zavar ha egy fiúnak vékony a csuklója és vékonyabb a tenyere?

Figyelt kérdés
Az alkarom már vastag, csak a csuklóm annyira vékony hogy átérem két ujjal. A kezem a lányok többségénél nagyobb, de nem valami vastagok rajta az ujjak. Ez a lányokat zavarja, vagy egyáltalán nem is érdekli őket? Mert engem folyton idegesít, meg szégyenlem is.

#lány #kéz #csukló vastagsága
2015. dec. 5. 20:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Ekkora butaságot. :D

Engem nem zavarna, mert ha valakinek tetszik a személyisége, nem pont a csuklóját fogom nézni. :)

2015. dec. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát sokat gondolkodtam ezen, szóval lehet eltúloztam ez miatt. Köszi a választ.
2015. dec. 5. 21:05
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem is vékony, simán átérem bármelyik ujjal és még rés is marad. Persze a hüvelykujj fix (de azért megpróbáltam más kombinációt és a mutató + kisujj is összeér :D )

Sose volt vele problémám. Vékony vagyok alapból, nem meglepő, hogy a csuklóm is az. Inkább annak örülök, hogy nem virsli ujjaim és vastag karom (+ csuklóm) van.

Bocsi, hogy nem lényként írtam. De szerintem talán ezt nézik legkevésbé :D

2015. dec. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2015. dec. 6. 17:39
 5/5 anonim ***** válasza:

Most olvasom: lényként xDDD

Lány lenne :D

Az elgépelés rosszabbik verziója, amikor szintén értelmes szó jön ki, így alá se húzza :(

2015. dec. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!