Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » Egyéb kérdések

A kérdés

Program SOS! Androidra letöltöttem a sims 3-at. Már az 5. szintnél tartok, de nem tudok új SIM-t csinálni, és kijutni a városba. Hogy tudnám ezeket megcsinálni? Egyszerűen sehogy nem sikerül! Van egy szinthatár amikortól ezeket meg tudom csinálni?

Ingyenesen töltöttem le. Es a nagyvárosba nem tudok kijutni. Minden ÉRTELMES és TÉMÁHOZ KAPCSOLÓDÓ választ szívesen fogadok.

Keress kérdéseket hasonló témákban: Sims 3, játék, Android, nagyváros, SIM, 2. figura, figura, Sims

2015. dec. 5. 20:42  Privát üzenet  

A válasz
lehet, hogy túl nagy az alkalmazás az androidos készülkékedre, és nem bírja, csak egy bizonyos szintig.

A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 2015. dec. 6. 07:44 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

De teljesen jol működik. Annyi hogy már vörös a beszélgető szint! Ezzel nem tudok mit csinálni.

# 2/3Időpont 2015. dec. 6. 09:40 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Megoldódott köszönöm

# 3/3Időpont 2015. dec. 29. 12:07 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Androidra letöltöttem a Crafting Minecraftot és hogyan tudom megcsinálni hogyha ismerősökel multizok akkor ne keljen egy wifin lenni?
Letöltöttem WoT-ot bejelentkezek elkezdi tölteni. "csatlakozás" "bejelentkezés" Stb. És egyszer csak kilép. Hogylehetne megcsinálni?
A angol nyelvű fűrész 7 filmhez letöltöttem egy magyar nyelvű feliratot, de a falirat kb 50 másodperccel később írja ki azt amit mondanak! Hogy lehet megcsinálni, hogy jó legyen?
Letöltöttem a starcraft 1 és mivel textúra hibás és csak a resulotion hack lehet ezt megcsinálni de én sehogy se tudom. Ezért valaki megírná hogyan kell? (xp-m van)
Az openbve nevezetű játékot letöltöttem de utána ezt írja ki és nem akar sehogy elindulni a játék. Hogyan lehetne megcsinálni?
Letöltöttem a Movie Maker Windows 7-es változatát. Valamiért ha gif képet rakok be, nem mozognak. Hogy tudnám megcsinálni hogy megjelenítse őket?

Kérdések az Egyéb kérdések rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!