Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Nem tudom tanácsta...

Mit tegyek? Nem tudom tanácstalan vagyok

Figyelt kérdés
Kiderül a mai napon hogy a párom szombatóta csal engem, nála voltam 1hétig a a héten és multhét pénteken meg össze vesztünk egy félreértett dolgon, aztán vasárnap nála voltam haza jött és megbeszéltük a dolgokat minden rendben volt egészen tegnapig még ma kiderült az igazság, lehett hülye vagyok nem tudom meg tudok neki bocsájtani mert nagyon szeretem adtam neki egy kis gondolkodási időtt hogy eldöntse mit akar de én nem tudom el dönteni szeretem és meg tudok neki bocsájtani de nem tudom mit tegyek mégis
2015. dec. 5. 21:34
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Csald meg te is. Neki a nyílt kapcsolat való. Akkor te mit szenvednél a kis kutyájaként?
2015. dec. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Csak tudod azt nem értem hogy az alatt az egy hét alatt minden nap le feküdt velem mégis és aztán kiderült ez az egész, sajns nem vagyok olyan aki meg csalja a másikat mert nagyon szeretem őt és még képes vagyok neki ezek után is meg bocsájtani ezt a nagy félre lépést neki. Lehett vagyok hogy meg bocsájtok neki nem tudom eldönteni, egyszerűen szeretem és képes vagyok annak a majomnak meg bocsájtani
2015. dec. 5. 21:57
 3/26 anonim ***** válasza:

Te tudod, hogy hogyan bánik veled és mit szeretsz benne.

Lehet, hogy imád téged, ezért van ez. Csak ugye nem vagy elég, mert nagy a választék. Ettől persze ehetsz első. Vagy nem muszáj, hogy sorrend legyen. Mivel elfogadtad ezt a helyzetet, csak akkor lesz gondod, hogy ha osztozni kell majd az idején (pl. a másik családja miatt).

2015. dec. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
Amúgy most akkor megbeszéltétek, hogy nincs több ilyen vagy néha-néha belefér egy?
2015. dec. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Konkrétan? hülyeségeket beszélsz......Ami most nagyon de nem illik ide... Adtam neki gondolkodási idő érted hogy mit akar érted? De szerintem engem szeret úgy is tudom, de ha mégis engem választ én meg tudok neki bocsájtani lehett hülye vagyok de szeretem nagyon és igazából a személyiségét amilyen ahogy viselkedik stb.. Nem tudom nagyon szeretem :'(
2015. dec. 5. 22:08
 6/26 anonim ***** válasza:

Ő is lehet, hogy szereted téged. Az is valószínű, hogy visszajön hozzád.

Én csak azt kérdeztem, hogy elő fog-e fordulni, hogy másra is szüksége lesz még? És ezt te hogy fogod viselni?

2015. dec. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
Egyébként meg vegyél fel olyan ruhát, amiben kilátszik a hátad meg a vállad, esetleg a hasad.
2015. dec. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Én hogy viselném tudja, össze tört lelkileg is meg idegileg is, most is így vagyok várok rá egész nap hogy mi van nekem ő fontos nagyon is, Én mondtam neki meg tudom neki bocsájtani meg minden, de szerintem igazad van hogy vissza jön hozzám mert 26.-án megyek le hozzá és nem volt ellene Szerinted? Csak nekem az fáj tudod hogy képes volt minden nap lefeküdni velem és azt mondta szeret meg minden a nyakamon lógot egész nap aminek örültem és mégis ma ki derült csak azt sajnálom meg hogy hülye voltam hogy nem vettem hamarabb észre az egészett pedig nekem gyanús volt csak én meg bíztam/bízok benne még most is :'(
2015. dec. 5. 22:15
 9/26 A kérdező kommentje:
mellesleg ffiú vagyok xDDD
2015. dec. 5. 22:17
 10/26 anonim ***** válasza:
Attól még egy combfixet bepróbálhatsz, hátha izgalmasnak találná. Amúgy mit mondott, hogy miért csalt meg?
2015. dec. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!