Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van itt olyan akinek IKEA-s...

Van itt olyan akinek IKEA-s konyhabútora van?

Figyelt kérdés

Elégedett vele?

Milyenek a háztartási gépek? Jó minőségűek? (Neten nem sok jót olvastam róluk)...

Bele lehet építeni más típusú gépeket is?


2015. dec. 11. 18:15
 1/1 anonim ***** válasza:

Tökéletesen elégedett vagyok a konyhabútorral, gépek közül meg sütőm van és nagyon szeretem. Az electrolux és a whirlpool gyárt nekik és 5 év gari van rájuk, míg ha máshol veszed az electrolux és whirlpool sütőket, akkor csak 1 évet adnak! Ugyanazért a pénzért az ikea neve alatt többet tud az electrolux sütőm és hosszabb a garija, mintha bementem volna egy másik üzletbe venni egyet. Nem mellesleg sokkal változatosabb színek és formák vannak, ugyanazt a tudást és felszereltséget lehet kapni rusztikus és modern külsővel is, így nem kell kompromisszumot kötnöd a konyhád stílusában.


Más gépem nincs, de nagyjából ez lehet a helyzet mindnél.

Egyébként igen, be lehet építeni mást is, de érdemes megnézni a beépítésre szánt gép méreteit azért.


A konyha nem volt olcsó a fiókok a legdrágábbak, de lágyan csukódnak, és tényleg teljesen ki lehet őket húzni így nagyon jól ki lehet őket használni, sokkal jobban, mint amilyeneket máshol láttam, vagy asztalostól.


A legjobb az, hogy divatosak, de nem azok a nagyon tipikusan 2015-ös stb színek vannak, és hosszú ideig tartják őket kínálatban, évekig, van amelyiket akár több mint 10 évig is, így nem az van, hogy mondjuk megveszed és 1-2 év múlva, ha bővíteni akarnál, akkor már csak röhög a faipari rajtad, hogy ugyan már rég senki nem vette azt a tavaly menő színt, már nem is lehet kapni.

2016. jan. 5. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!