Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tescoban vásároltam ma egy...

Tescoban vásároltam ma egy HDMI elosztót, dobozán is ez szerepel, viszont a termék HDMI kapcsoló. Sérült a doboz kibontás során, műanyag, máshogy nem lehet kibontani. Ilyen esetben is visszafizetik árát?

Figyelt kérdés

2015. dec. 11. 21:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Blokk van? Visszaviszed és vagy vissza fizetik vagy kicserélik arra amit akarsz.
2015. dec. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
igen,nálam van még a blokk. Szóval az akkor nem számit hogy a doboza sérült(konkrétan szilánkosra szakadt)?
2015. dec. 11. 21:24
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem számít,hiszen honnan tudtad volna,hogy óvatosan bontsd,mert nem az általad megvásárolni akart áru van benne?

Egyébként én úgy jártam,hogy az Interspárban vásároltam egy olvasólámpát,ami rosz volt,mert nem világított,természetesen visszavittem,s akkor derült ki,hogy ugyanaz a lámpa van a dobozban ugyan,de mégsem,mert a dobozon fekete színű lámpa volt,a dobozban meg matt fekete színű és a dobozon lévő szám sem egyezett a lámpán lévő számmal.Azt hitték,ill.meggyanúsítottak,hogy nekem 2 dobozom és 2 lámpám van,s mivel az egyiknek lejárt a jótállása,csalni akarok.Szerencsére megnézték a számítógépben,hogy miből mennyi van raktáron,meg az eladótérben a polcokon is,és az eredmény az lett,hogy- mivel a matt feketét a feketétől szinte nem is lehetett megkülönmöztetni,- eladó tehette bele a rosz lámpát másik dobozba,hogy helyette jót adhasson el.Szóval,valami ilyesmi történhetett.De mivel a blokkot összenézték a számítógépben lévő lámpák adatával és azt is mutatta,hogy azon a napon és csak 1 lámpát vásárolhattam,így kicserélték.

2016. jan. 23. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!