Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » Egyéb kérdések

A kérdés

Mozgókép vágása láthatatlanul?

Azokra a jelenetekre gondolok amik igen népszerűek lettek mostanság. Pl a rauch reklám vagy Zachking videói.

Amikor ugyanis érezhetően van egy vágás amikor új tárgy jön a képbe de mégse látni? Simán csak ügyesen vették fel(tipikus freeze módszer), ügyelve arra, hogy minden a helyén legyen? vagy van erre egyszerűbb módszer is?

2015. dec. 16. 22:26  Privát üzenet  

A válasz

Le tudnád ezt írni értelmesen is? Két egymással teljesen ellentétes dolgot írsz. Láthatatlan vágás és látható.

Mi az, hogy látható, de mégsem?

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 2015. dec. 16. 22:52 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Átolvastam amit írtam nem tudom mi értelmetlen benne de itt egy videó erre gondolok többek közt:

https://www.youtube.com/watch?v=rjHB0VGwgLA

# 2/2Időpont 2015. dec. 16. 23:10 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Nehéz bejutni a kisképzőbe a mozgókép szakra?
Hogyan kell letölteni gif-et?
Milyen filmben/sorozatban van ez a jelenet?
Hogyan kell mozgóképet rakni tumblr-ra?
2014/15ös tanévre jelentkezők a Képző és Iparművészetibe? 14/L
Hogy lehet "mozgóképet" keresni sztárokról, és, hogy kell lementeni?

Kérdések az Egyéb kérdések rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!