Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fűtés (régi gázkonvektor)...

Nixonrambo kérdése:

Fűtés (régi gázkonvektor) Miután bekapcsoljuk a fűtést egyszerűen kikapcsol. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

Pl négyesen fűt, eléri a kívánt hőmérsékletet, egyszerűen kikapcsol. Kattan egyet és vége, még az őrláng is kialszik. A dolog érdekessége, hogy eddig ötös környékén csinálta, már ha hármasra van rakva, már akkor is csinálja. Mondták páran, hogy kicsi az őrláng, viszont az őrlángnak semmi baja, normál méretű. Gondoltam olyan hibára ami a biztonsági szeleppel köthető össze, de nem szeretnék kihívni potyára egy gázszerelőt karácsony előtt, ilyenkor képesek undorító módon lehúzni az embert, még akkor is ha éppen csak a kis vékony alucsövet cseréli ki..

Akinek volt már ilyen problémája az legyen szíves írjon pár sort h ők hogyan orvosolták.

A matrica rég lekopott, de szerintem egy fég készülékről van szó!


Előre is köszönöm szépen!



2015. dec. 19. 07:27
 1/1 anonim ***** válasza:
Én a mágnesszelepre tippelnék, de inkább nem tippelek. Gázkészülék nem játék, hívj szerelőt.
2015. dec. 20. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!