Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kényszerbeteg vagyok! Nagyon...

Kényszerbeteg vagyok! Nagyon beszeretnem fejezni, nem lehet valahogy orvos nelkul leszokni errol? Tobbi lent.

Figyelt kérdés
13 eves vagyok, es egy honappal ezelott talaltam ra arra, hogy kik is a kenyszerbetegek. En sajnos ugyanilyen vagyok. Szuleimnek, barataimnak nem merm elmondani, mert hulyenek fognak nezni. Probalok mindig ellenaln, hogy ne csinaljak meg 4szer ugyanazt mindent, de egyszeruen nem megy. Egyfolytaban azt hiszem, hogy hogyha nem csinalom meg, akkor valami rossz fog tortenni.

#Bocsihafelreirtamvalamit
2015. dec. 19. 16:02
 1/3 A kérdező kommentje:
És már több éve kényszerbeteg vagyok.
2015. dec. 19. 16:04
 2/3 szántóvető ***** válasza:
az ocd egy betegség,nem leszokni kell hanem kigyógyítani belőle.orvos kell feltétlen. [link]
2015. dec. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Bár már viszonylag régi a kérdés és remélem már tárgytalan is. Ha még nem tetted feltétlen oszd meg a szüleiddel vagy tesóval, valakivel akiben megbízol. Ezután Fordulj orvoshoz. Ezt kezelni kell és meggyógyulni belőle.
2016. jan. 25. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!