Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hisztek a csodában? Nektek...

Gerti1 kérdése:

Hisztek a csodában? Nektek mit jelent a csoda?

Figyelt kérdés

Pörögtök? Izgultok?

Remélem nem az ajándékvásárlás!

Karácsony már a nyakunkon.Gond meg rengeteg.Rohangásztok?



#áhítat #boldog meleg családi együttlét #ajándék pénzért
2015. dec. 20. 21:01
 1/4 szántóvető ***** válasza:
?
2015. dec. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Tirael válasza:

IGEN ÉN* HISZEK A CSODÁKBAN, SŐT.. MÍVELEM IS A CSODÁKAT ÉS HA HISZED, HA NEM, EZ* MÁR ÖNMAGÁBAN IS EGY IGAZI KIS/NAGY CSODA (nemcsak nekem) HANEM AZ EGÉSZ VILÁG SZÁMÁRA.


:)

2015. dec. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem a szeretteim a csoda.
2015. dec. 21. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 elwera válasza:

Nem hiszek benne. A szerencsében hiszek, azt úgy értelmezem, pl hogy szerencsés egybeesés, amikor minden összejött. A csoda is inkább csak szerencse a számomra.

Nagyjából mindenkinek megvettem az ajándékát, de azért még vannak ötleteim. Nem pörgök, ma egész nap aludtam.


Mi ebben a hónapban költözünk, ezért 2 hete azzal vagyok elfoglalva, hogy dobozolom a cuccainkat, amiből időnként egy-egy adagot átviszünk az új lakásba. Ha gond van, akkor csak ez. Más gondunk úgy nincs most, de ezt sem tartom problémának. Mi akartuk így.

2015. dec. 21. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!