Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Filmet akarok forgatni de ha...

Filmet akarok forgatni de ha kész a film azután mi legyen?

Figyelt kérdés
Színésznő akarok lenni és forgatni szeretnék egy filmet, igazából én lennék a főszereplő a rendező az iró aki meg írja a történetet meg én is vágnám össze stb. Úgy érzem más választás nincs csak így tudnám elkezdeni a színészetet és be indítani a karrierem na de ahhoz hogy be induljon és esetleg felfedezenek látni is kéne az embereknek..- kérdés hogy hogyan? Tegyük fel kész van a film, jó minőségű, jó sztori, jó szinészek, jó film..- de ez után mit tudok csinálni? Hogy ismertessem meg az emberekkel? Hova tegyem fel a filmet vagy mit tudok majd csinálni? lehetséges hogy lejátszák majd a tv-ben, de ehhez mit kellene tennem? A rendezők ha készen vannak egy filmmel eladják vagy mitcsinálnak? Remélem nem hiszitek azt hogy egy álom világban élő lány vagyok én ezt teljesen komolyan gondolom!
2015. dec. 21. 00:17
 1/7 A kérdező kommentje:
16 éves leszek februárban,lány vagyok, virágkötőnek tanulok- csak hogy tisztában legyetek vele! Ha hülyeségnek tartjátok kérlek titeket ne irjatok, nekem ez az álmom. És mindenkinek joga van valóra váltani. Köszönöm előre is.
2015. dec. 21. 00:21
 2/7 elwera válasza:
100%

"lehetséges hogy lejátsszák majd a tv-ben"

de, álomvilágban élő lány vagy

2015. dec. 21. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Kedvesem! Meg kellene tanulnod magyarul. Azt tudod, hogy egy kamera legkevesebb 5-6 millió forint, s eggyel biztosan nem mégy semmire. A profi mikrofonok is több százezer forintba kerülnek.

Egy minimalista eszközparkkal is 20-25 millió. De ez tényleg a leg-leg-leg kevesebb.

Azt is megsúgom, színészeket nem virágkötő iskolában képeznek.

Egészen bátran ki merem jelenteni, hogy mindazok, akik a gyakorin írnak ki olyan kérdést, hogy miképpen lehetne színész, a büdös életben nem lesz az.

Színésznek részben születni kell, részben megtanulható. A tanulás nem a főiskolán, egyetemen, tanodákban kezdődik, hanem ott, amikor az ember a bölcsiben produkálja magát, aztán az óvodában, iskolában.

Nem SzjG-t olvas, hanem Jókait, Mikszáthot, Passuth Lászlót, hogy csak néhány magyart említsek. Nem igyekszik megúszni a magyarórát, hanem úgy kell lelőni felelésnél, mert nem akarja abba hagyni, annyi mondanivalója van.

Lehetőség szerint gyakran jár színházba, lapozgat szaklapokat. Ha van a közelben színjátszókör, abban részt vesz. és így tovább.

Az ilyen ember mire a te életkorodat eléri, már TUDJA, miképpen és merre kell haladnia ahhoz, hogy színész legyen.

Amiket itt összehordtál, megmosolyogni való. De sok sikert hozzá!

2015. dec. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Csak irigyek vagytok
2015. dec. 21. 18:59
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mire lennénk irigyek?
2015. dec. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Melyik részét kifogásolod a válaszoknak?
2015. dec. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
0%

Ne hallgass a nagytudásúakra.Még fiatal vagy majd elválik,hogy bejön vagy sem.Az a lényeg,ha mégse jönne be ne legyél depis,mert nem lehet mindenki színésznő.A többit privátban.


üdv.

2016. jan. 24. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!