Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Rendeltem előző hét szerdán a...

Szintia0120 kérdése:

Rendeltem előző hét szerdán a hetiakcio.com oldalról. Karácsonyi ajándéknak szánom. Jött még szerdán egy email, meg vásárlási számla. De kezdek izgulni hogy nem jön meg. Megbízható oldal? Valaki rendelt esetleg már róla?

Figyelt kérdés

2015. dec. 22. 09:58
 1/1 anonim ***** válasza:

A karácsony körüli időszak mindig kiszámíthatatlan, mert a forgalom a többszörösére emelkedik. Pár éve rendeltem valamit decemberben, és január közepéig nem jött meg. Idén hatodikán rendeltem valamit külföldről, 10-16 nap szállítási idővel, és most 16 nap után írtak vissza hogy még sincs raktáron a termék és fel sem adták, úgyhogy a kézbesítési idő jó esetben is 1 hónappal tolódik.


Kapnod kellene csomagkövetési számot, hogy lásd hol jár a terméked, jobb helyeken még e-mailt is küldenek a feladás tényéről, és onnantól kezdve tudsz időt számolni. Ezek hiányában csak tippelni lehet. Ennek viszont nincs sok köze egy oldal megbízhatóságához, decemberben mindenkinél számolni kell ezzel a jelenséggel.

2015. dec. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!