Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért is utáltak meg?

Annuka12 kérdése:

Miért is utáltak meg?

Figyelt kérdés
A mi iskolánkban minden évben a hetedikesek csinálnak ilyen Mikulás Disco ( Buli szerűséget ). Mivel Én jól táncolok ( Nem dicsérni akarom magam ) de az osztályfőnököm megbízott azzal, hogy tanítsak be a lányoknak egy ütős koreográfiát.Elvállaltam. 1 próba szénné oltottal a betonba tapostak sírva mentem haza. 2 próba ugyan ez. Érdemes tudni, hogy az osztályunkba jár egy alacsony Román csaj és KURVÁRA ÖNZŐ ÉS NAGYPOFÁJÚ. Anyukám felhívta a tanárnőt, hogy visszamondjuk, de meggondoltuk magunkat. Aztán felmentem Facebookra és ott kezdtek el engem szidni. Mondtam anyukámnak azonnal hívja az osztályfőnökömet, hogy most már tényleg visszamondjuk.Utolsó próbán már ne én "irányítottam" hanem a Román csaj. Végül a koreográfia egy nap kalap sz*r lett, bocsánat a szóért. Megutáltak, kiközösítettek.
2015. dec. 22. 13:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy csak ennyi volt? A többi részletet privátban megírhatod, ha szeretnéd, hátha tudok segíteni.
2015. dec. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát, megnézném azt a két koreográfiát.

Furán hangzik, hogy eddig mindenki szeretet, aztán megutáltak...

Mivel és miért oltottak be?

2015. dec. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem irigyek lettek rád,amiért te kaptad a feladatot.Légy erősebb és magabisztosabb!
2015. dec. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen tuti, hogy ennyi volt. És azzal oltottak, hogy miért dirigálok amikor ők chipset zabálnak és, hogy én semmit sem csinálok amikor volt, hogy este fél tizenegyig azon gondolkodtam mi lenne jó az üres részbe stb.
2015. dec. 25. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!