Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Meleg vagyok és szerelmes a...

Meleg vagyok és szerelmes a barátomba hogyan mondjam el neki?

Figyelt kérdés
szerintem ő nem heteró mert régeben fogdosta a fiúkat. vannak nálunk pillanatok de nem merem neki bevalani mert félek hogy vissza utasít és a barátságunkat se akarom tönkre tenni szerintetek mit tegyek?

2015. dec. 24. 23:42
 1/2 anonim válasza:

Hát ha hetero akkor nem lesz a barátod sem.

De ha nem hetero szerintem beleegyezik.

Én hetero vok, nem értem ezt a logicot :D

2015. dec. 25. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Nevem Panni válasza:
Szerintem beszélgess vele minnél többet! Próbálj kitérni olyanokra mint például a lányoknál a nagy melleket vagy a közepeset szereti-e. Beszéljetek ilyenekről, hátha elmondja, hogy neki ez nem tetszik avagy igen. Szerintem édemes ezzel bepróbálkozni. Vagy ha tudja, hogy te meleg vagy akkor arról beszélj, amit egy fiún szeretsz, megnézel, fontos neked. Vagy célozgass rá, hogy bejön neked. Amúgy hány éves vagy? Nyugodtan írj privátba ha gondolod.
2015. dec. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!