Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szamotokra is nagyon hamar...

Szamotokra is nagyon hamar eltelt ez a 2015-os ev?

Figyelt kérdés
Szamomra ez telt el leghamarabb.Amikor diszitettuk a karacsonyfat szinte dejavu erzesem volt...mintha tegnap lett volna karacsony.Ti is igy vagytok ezzel?

2015. dec. 25. 08:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is igy vagyok ezzel
2015. dec. 25. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy vagytok vele, de nekem olyan hogy amikor eltelík akkor nagyon hosszúnak tűnik, miután vége úgy érzem hogy nagyon rövid volt. Mintha csak tegnap lett volna 2010.
2015. dec. 25. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Még le sem telt miről beszélsz
2015. dec. 25. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Évről évre ugyanaz az ismétlődés történik. És évről évre egyre alacsonyabb színvonalon. Elhitetik az emberekkel, hogy minden sz-rságra szüksége van, pedig 99% az esély, hogy nincs. És igen szinte tegnap volt a 2010-es év, sőt még a 2000-es. Az utóbbinak mondjuk még ennél is nagyobb feneket kerítettek, mint a többi évnek a millennium miatt. Pedig ha megnézzük, ez csak egy kerek szám. Ugyanígy telik el a 2016-os, 2017-es, stb év, sőt a 3000-es is. Egyre jobban elkorcsosulnak az emberek, a vérvonalak felhígulnak, tönkremegy a társadalom, a civilizáció.
2015. dec. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!