Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Nem tetszik amit...

Mit tegyek? Nem tetszik amit kaptam karácsonyra

Figyelt kérdés
Nem tetszik, egyrész mert eddig mindig nagyon drága ajándékot kaptam, másrészt meg ronda.Kaptam egy cipőt és egy nadrágot, undorító rondaság.Ez elrontotta az egész karácsonyomat.

2015. dec. 25. 08:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Inkább szégyeld magad
2015. dec. 25. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Add másoknak. Ilyennel meg ne lepjenek meg senki. Remélem nem a következő bosszún jár a fejed....mellesleg ez is érhet több 10.000 ft-ot. Bár nem ez a karácsony lényege. Te mit vettél/adtál?
2015. dec. 25. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Vettem az őseimnek 1 új tv-t. Én meg ezt kapom.
2015. dec. 25. 08:59
 4/8 anonim ***** válasza:
Kamu - remélem.
2015. dec. 25. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"egyrész mert eddig mindig nagyon drága ajándékot kaptam"

Mi lett a karácsonyból...

2015. dec. 25. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekünk volt annyi eszünk hogy megbeszéltük senki nem vesz senkinek semmit, hanem abból a pénzből mindenki megveszi magának ami kell neki.
2015. dec. 25. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 szántóvető ***** válasza:

vagyis nem elég drága az ajándék az a baj.mert a ruha valószínűleg becserélhető egy jobbra/drágábbra.

hát így jártál,boldog karit.

2015. dec. 25. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Örülj neki hogy kaptál valamit.Nem mindenki engedheti meg magának hogy pl.egy cipőt vegyen karácsonyra.
2015. dec. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!