Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudtok nekem tipikus gimis,...

Tudtok nekem tipikus gimis, romantikus filmet mondani?

Figyelt kérdés

A tipikus-ra azt értam, hogy pl.: van benne "nyomi" és "menő" lány, meg hogy a "nyomi" lányba a "menő" srác beleszeret, meg van benne sulibál vagy pl.: olyam tipikus film, hogy a "nyomi" lány vagy srác a végén szép vagy helyes lesz.

Nagyon megköszönném ha írnátok nekem ilyen példákat!<3



2015. dec. 26. 02:06
 1/7 Blade Bone ***** válasza:
Parti gimi, Megint 18, Bunkó vagy, így hóditok.
2015. dec. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A csaj nem jár egyedül, Spinédzserek, 10 dolog amit utálok benned
2015. dec. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm.<3
2015. dec. 26. 17:04
 4/7 anonim válasza:
star wars
2015. dec. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nekem nem nagyon jön be a Star Wars-t:/
2015. dec. 27. 01:31
 6/7 anonim válasza:

Teen wolf

Ez is egy ilyen sorozat csak ebben pl vannak meg plusz termeszetfeletti dolgok. De a gimis alapja is megvan. Es igy meg izgalmasabb. Ajanlom mindenkinek !

2015. dec. 27. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A sok "nyomi, nyomi" nem tudom, mitől romantikus és gimis??? Olvasd el Szabó Magdától a Régimódi történetet, megtudod, hogy az ő családja abban az időben hogyan élt, hogyan éltek akkor a fiatalok, érdekes, jó könyv, film is készült belőle - nyomi nélkül.
2015. dec. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!