Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért ilyen rohadt nehéz az élet?

Miért ilyen rohadt nehéz az élet?

Figyelt kérdés

Nem rég ért egy halál eset(elvesztettem azt akit a legjobban szerettem a világon) és azóta csak a rossz dolgok jönnek sorba,egyszerűen mint egy átok. Alapból érzékeny típus vagyok, de ezt egyszerűen épp ésszel nem lehet feldolgozni. Tehetetlen vagyok..már csak azt látom megoldásnak ha véget vetek az életemnek...

Ti voltatok már ennyire magatok alatt? Mi segített ilyenkor?



2015. dec. 26. 16:57
 1/7 anonim válasza:
ilyen az élet nem baaaj
2015. dec. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hiddel az öngyilkosság nem megoldás
2015. dec. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy pszichológus segítene.
2015. dec. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Voltam már pszichológusnál és sajnos csak úgy éreztem felesleges pénzlehúzás.
2015. dec. 26. 17:14
 5/7 anonim ***** válasza:

nehéz, tragikus.. nekem ilyenkor a nagyon szép zenék és versek segítenek... akkor átélem, hogy tragikus és mégis szép.

https://www.youtube.com/watch?v=K_QAoanXntw

egy haiku a szép zenékhez:

Fodor Ákos

Zeneidő


mikor az élet

bocsánatot kér azért,

amilyen máskor

2015. dec. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Valami kell amit szeretsz mentsvárként, kikapcsolódás, hobbi, akármi ami feltölt, ez mindenkinél más.
2015. dec. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Maga az élet szép. Vannak nehéz időszakok, ezeket valahogy túl kell élni. Nem könnyű, és van, akinek különösen nem könnyű. Pl a mélyérzésű emberkéket (mint amilyen valószínűleg te is vagy) jobban meggyötri az ilyen időszak. Cserébe ők sokkal boldogabbak is tudnak lenni.
2015. dec. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!