Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mikor folyósítják a 2016...

Mikor folyósítják a 2016 januári fogyatékossági támogatást?

Figyelt kérdés

Mikor folyósítják a 2016 januári fogyatékossági támogatást?

Valahol olvastam, hogy a hosszú hétvége miatt már most december végén utalják, de nem találtam pontos időpontot. Ha esetleg tudja valaki, kérem írja meg, melyet előre is köszönök. További kellemes napot kívánok.



2015. dec. 28. 09:33
 1/4 anonim ***** válasza:

1998. évi LXXXIV. törvény 37. § (3) bekezdés alapján a családtámogatási ellátást – az egyszeri anyasági támogatások kivételével - utólag, a tárgyhónapot követő hónap 10. napjáig, fizetési számlára utalás esetében a tárgyhónapot követő hónap 3. napjáig kell folyósítani.


A fogyatékossági támogatás ellátások a családtámogatási ellátásokkal egy időben kerülnek kifizetésre.

2015. dec. 29. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a részletes választ, de 3-a vasárnapra esik, ezért reméltem, hogy esetleg előbb utalják.

További kellemes napot kívánok.

2015. dec. 29. 09:22
 3/4 anonim válasza:
Erre a kérdésre mi is kíváncsiak lennénk, mivel egy kicsit félünk. Időközben az édesapámnak "folyamatban" van a felülvizsgálata, azaz várunk a határozatra, és nem tudjuk, hogy most csak mi nem kaptuk meg, mert azzal van valami probléma vagy más sem.
2015. dec. 29. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
[link] Közben találtam egy linket, ahol elvileg az van írva, hogy holnap utalják, és egyszerre a januárit és februárit. Kíváncsi leszek.
2015. dec. 29. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!