Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van olyan akitől az MKB bank...

Van olyan akitől az MKB bank folyamatosan 1200 -1300 ft von le? Alkalmanként és aztán meg magyarázák az sms díja 350 ft kb eltünnek nagyon sok pénzeim volt hogy 3000 ft csaló banda ha lesz időm azonnal bankot váltok

Figyelt kérdés
2015. dec. 29. 13:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Es mi a kerdesed? Mert szerintem egyfelol nem olvastad el a szerzodest, amit alairtal, vagy ha igen, nem tudod ertelmezni. A szamlakivonaton mindennek rajta kell lenni reszletesen (mit miert vontak le), ha nem erted, menj be a bankba es kerdezd meg soronkent.
2015. dec. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Hagyad már magad mi a F&&szt okoskodsz voltam bent és direkt huúzza vonja úgy fogalmaz hogy ne lehesen kibogozni mi mit jelent 1 laikus aki nem ért a számlakivonathoz az nem érti!!!

a lényeg hogy elviekben 350 ftot kéne havonta levonni plusz az éves kártya díj évente 1 szer !!! ehez képest ebben a hónapban két utalás 2 levonás összesen 2600 ft eltünik !!!

2015. dec. 29. 14:25
 3/13 A kérdező kommentje:
Valaki normális aki nem csak gec&&&zik hanem megérti a dühömet tudna ajánlani 1 normális megbizható bankot?
2015. dec. 29. 14:26
 4/13 anonim ***** válasza:

Szerintem ásd el a kertben a megtakarított pénzedet, így nem kell bankot váltanod. Két okból javaslom ezt:

1. A kukacok nem fognak semmit levonni az elásott pénzedből.

2. Ahhoz, hogy bankot válts, emberek közé kéne menned. És nem biztos, hogy én téged emberek közé szeretnélek engedni... :)

2015. dec. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Az ugyintezo nyilvan elmagyarazta, de te a lila kodtol meg a muveletlensegedtol egy szot se ertettel belole. Ez nem a bank hibaja... Ha mar engem bunkozol, picit magadba is nezhetnel, vagy lejohetnel a szteroidrol es a piarol, hatha ugy konnyebb lesz.
2015. dec. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Te meg popó arc olyan vagy mint 1 gyomor fekély rosszindulatú ... ássátok ti el magatokat :D :D először is fogalmazd meg normálisan amit írsz ,mert úgy tűnsz mint 1 fogyaték írna :D Szilveszterkor is kölyök pezsit iszok s&g arc ;) :D a szteroidot aztsem tudom mi a fene :)

amúgy 3 gyereknél hogyne lennék mérges mikor 2600 ft eltünik... tegnap reggel megint kaptam utalást és este ami rajta volt 900 ft az is eltünt.tehát ebbe a hónapban 3500 ft om tünt el !! Ha nem jóindulatból írsz segítesz akkor takarodj máshol éld ki a mocskoskodást ,ne rajtam töltds ki hogy átvernek a k&&rvák semmi se sikerül neked de tudod mit azért mert ilyen rosszindulatú voltál velem :) Kívánom neked hogy akit a legjobban szeretsz annak az élete és a tied romokban heverjen és a mai naptól semmi ne sikerüljön ,általában fog az átkom :D ;)

2015. dec. 30. 05:47
 7/13 anonim ***** válasza:
Őszintén meglep, hogy egy olyasvalaki, aki a "popóarcú" jelzőt használja másokra elég idős ahhoz, hogy saját számlája legyen...
2015. dec. 30. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Öszintén meglep hogy itt leskelődsz elég szánalmas életed lehet :D

én teloról firkantok pár sort ,de gondolom te ráfeszülve lesel :D talán ez a napod csúcspontja ? :D

Szerintem 40 es ffi lehetsz akit mindenki elhagy átver :D

Itt nézelödsz kibe tudj bele kötni én segítséget kértem nem pedig okoskodó tudálékos bunkót :D

Ja talán megbántottam a kicsi kis lekivilágod a popó arcal egyébként csak szólok más akartam írni a popó helyet csak nem engedte a GYAKORI KÉRDÉS ...

én nő vagyok bumburnyák szarra még több szart az átkom nem vicc :) én segítséget kértem nem bunkóságot még élsz addig legyél szerencsétlen minden balul süljön el :) :) Idáig hála a jó istenkének akiket elátkoztam teljesült ,hamarosan tapasztalod :) :)

2015. dec. 30. 08:03
 9/13 anonim ***** válasza:
gondolom a bankban is ezt adtad elo, aztan szerencsetlen ugyintezo hiaba probalt segiteni, te csak szortad az atkaidat. van akin nem lehet segiteni, ennyi.
2015. dec. 30. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Nem nem ...adtam elő semmit.... mert látom unatkozol :D szegény magányos flotás :))

na egye fene elmesélem szánalmas életednek hogy történt a szitu :D

Bementem a bankba húztam sorszámot leültem :)

láttam hogy én következek és oda lépdeltem az ügyintézőhöz :D

Köszöntem neki hogy jó napot kívánok !

Erre vissza köszönt hogy Jó napot mit szeretne ? :D

Erre mondtam neki ...hogy megszeretnék kérdezni hogy mire tetszettek levonni 1300 ft-ot össze vissza halandzsázott ,én mint laikus ebből nem értettem semmit

Erre megköszöntem a tájékoztatást ,fejem csóváltam mert nem tetszett hogy nem kaptam kielégítő választ...

Akkor pöccentem be mikor eladtam a jó fogáson valamit és újra levont 1300 ft ot!!!

Na erre írtam én ide :)

és te pedig bunkó módon írtál szarkasztikus megjegyzések stb stb...

Remélem most 3 percre lefoglaltalak és szánalmas uncsi kis életedet feldobtam :D

Mondjuk mókának jó vagy mert elég gyenge eresztéseket írsz ;) :D

Ritkán átkozodok de te segítség helyet gúnyolodtál rajtam ,, Ezt megszivtad öreg majd tapasztalni fogod hamarosan :) :)

Jó emberekhez én is jó vagyok de sajnos sok ilyen féreg van Magyarországon hogy kétségbe esetten segítséget kér valaki és még rúgnak is bele 1 nagyot ...Magyar mentalitás ugye popó arc :) :D

2015. dec. 30. 13:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!