Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tehetnék? úgy érzem el...

Mit tehetnék? úgy érzem el rontottam az egész életem 16 éves vagyok és egy darab barátom sincs jelenleg . A kapcsolatom is

Figyelt kérdés
teljesen tönkre ment és ez mind azért van mert mindig is félénk vissza huzódó csendes voltam. se általános suliba se középsuliba nem sikerült rendesen be illeszkednem mindig ki néztek emiatt maguknak.most már úgy érzem kicsit sikerűlt meg változnom viszont nem tudom hogy foghatnák neki az barátkozásnak elég kis városba lakok és nincs rá lehetőség mert semmi nincs itt szinte nem bírom már el viselni ezt a helyzetet hogy kerülhetnénk ki belőle ? van még valaki ilyen helyzetbe? 16 l

2015. dec. 31. 16:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Háát én is inkább visszahuzódó és félénkebb vagyok,deazért vannak barátam 18f
2015. dec. 31. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az egész életedet? Hisz még alig éltél. Majd múlnak az évek. Változol te is. Aztán rájössz, nem a barátkozás az, ami miatt élsz.
2015. dec. 31. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A barátpk az életedben jönnek majd és mennek is, semmi sem fog örökké tartani a fő h rugalmas légy és tudd elfogadni a változást.
2015. dec. 31. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én 21 vagyok és kb 5 éve nincs senkim a szüleimen kívül de nem is nagyon érdekel. Ha majd találok valakit akivel igazán érdemes barátkozni akkor fogok. Haverokra meg nem tartok igényt, mert azok igazán csak jönnek mennek. Addig is meg élem az életem tanulok, dolgozok, sportolok, azt csinálom amit szeretek. Jó lesz találni egyszer valakit aki szeret és én is szeretem de egy tucat senki nem változtatna a magányomon, egyébként teljesen jól el lehet lenni egyedül is. Próbáld meg nem ilyen tragikusan látni a helyzetet. Tarts háziállatot.
2016. jan. 1. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én pont ugyanígy voltam/vagyok 19/F :) 1 barátom van meg néhány akikkel beszélő viszonyban vagyok,a többi nem izgat...tudom,néha úgy tűnik,hogy jaj de jó nekik...Ha meg félénk vagy,és visszahúzódó,akkor változz! Mondd meg nekik az őszinte véleményed,eleinte lehet furcsán néznek majd megszokják,hogy nem fognak elnyomni.
2016. jan. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!