Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az emberi széklet megfehéredik...

Az emberi széklet megfehéredik, ha egy darabig levegőn marad?

Figyelt kérdés
A kutyaürülék viselkedéséből kiindulva jutottam erre az elgondolkodtató kérdésre. Amennyiben bárki is válaszol, előre is köszönöm. :D

2016. jan. 1. 11:53
 1/6 anonim ***** válasza:
50%

Mennyi csontot szoktál enni?

Miután az nem szerves anyag, ezért a "levegőn" hagyott széklet körül szimplán lebomlik a többlet, és a maradékot látod amit nem lehetett megemészteni.


Látszik hogy nem sokat gondolkodtál a kérdésen, pedig magadtól is rájöhettél volna, ha ez nem csak kamu kérdés.

2016. jan. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
megfeketedik,gyerek koromban, néha a trágyadomb mellé sz@rtunk, és egy pár nap mulva fekete lett.
2016. jan. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Valóban, meglehetősen lusta vagyok ténylegesen átgondolni a dolgokat (vagy mindössze egy idióta vagyok - tulajdonképpen egyre megy). Még egyszer köszönöm a válaszokat, már minden világos. (:
2016. jan. 1. 20:14
 4/6 anonim ***** válasza:
42%

"Még egyszer köszönöm a válaszokat, már minden világos."

A szar is?

2016. jan. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hogy jön ide az anime XD?
2016. jan. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Tulajdonképpen már leírtam a mondatot, mire rájöttem az egybeesésre, de maradt, ahogy van.

Nos, hogyha a kulcsszavak sokoldalúak, több ember fogja megtalálni a kérdést. Én is szeretem az animéket, a többi nerd meg hátha tudni fogja - akkor miért ne? :D

2016. jan. 2. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!