Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nem tudok üzenetet...

Miért nem tudok üzenetet küldeni a facebookon az ismerősömnek?

Figyelt kérdés
Ratalaltam egy ismerősömre a facebookon, vissza is igazolt, de az üzeneteim nem kapja meg! A szürt üzenetekbe teszi valószinü! De igy nem tudok vele kapcsolatba lépni! Valahogy nem lehetne mégis?
2016. jan. 2. 18:02
 1/6 Glacierous ***** válasza:
Lehet,hogy letiltott.
2016. jan. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem mert ismerösök vagyunk! Latom őt, az adatlapját, az üzit is elküldöm de nem kapja meg! A szürtek közé teszi szerintem ezt nem ertem hogy miért!
2016. jan. 2. 18:12
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha tényleg visszaigazolta az ismerősnek jelölésed, akkor rendesen meg kéne kapnia az üzeneteid. Miben nyilvánul meg, hogy nem kapja meg? Jelezte, hogy nem kapja meg? Vagy csak nem válaszol?
2016. jan. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem jelezte,de nem vàlaszol ès küldtem egy màsik ismimnek üzit es ö sem kapta meg hanem engedèlykèrèsem ment el neki mert vele beszèltem! Allitolag vmi uj dolog ez hogy akivel nem tartod redszeresen a kontaktot az üzeneteket kiszüri a facebook es az illetö nem látja mert màshovà egy bizpnyos szürt üzenwtek közè teszi! Ha ezt nem nèzzük meg soha nem kapjuk meg az üzit! :/ Ezt nemtudom hogyan lehetne kikerülni?
2016. jan. 3. 21:11
 5/6 anonim ***** válasza:

Velem is ez van...Ismerősöm, tutira nem tiltott le, párszor beszéltem is vele fb-n, de most nem tudok neki írni.

Most akkor ez valami facebookos tripp, vagy beállított valamit az ismerősöm?

2016. jan. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Na, közben ezalatt a pár perc alatt rájöttem, hogy simán le lehet tiltani az üzeneteket is, szóval gondolom ez van. :D
2016. jan. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!