Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerelmes lettem egy osztálytá...

Szerelmes lettem egy osztálytársamba és elmondtam neki. Ő nem akar semmit. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2016. jan. 3. 16:51
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
Törődj bele
2016. jan. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Hát sajnos igaza van az elsonek :/

Ha ő nem akar semmit akkor bele kell torodni uj emberek utan kell keresgelni.

Ha jót akarsz magadnak ne nyomulj ra meg semmi mert akkor nem csak nem akar veled osszejonni hanem meg meg is fog utalni, elege lesz beloled. Osztalytarssal ugyis nagyon nem jo jarni meg egyutt lenni.. (sajat tapasztalat) de ne busulj, lesz masik :)

2016. jan. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
a legjobb, amit tehetsz, hogy keresel helyette mást. lehet, hogy ha meglátja, hogy van helyette más, akkor azzal féltékennyé teszed és elkezd mégis jobban érdeklődni irántad, de ha nem, akkor is legalább van helyette más és így könnyebb túltenned magad rajta.
2016. jan. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Lilikeeeeeeeeeee válasza:
Ezt elég szar lehet hallani,de jobb ha beletörődsz!! ha erőlteted csak rontasz a helyzeten,és tönkreteszed a kapcsolatotokat!!
2016. jan. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Hat valaszthatsz vagy beletorodsz vagy pedig elcsabitod!!

Tini magazinikban olvastam rola h ha pl gondorgeted a hajsd vagy felkecskelt labbal szembe ulsx vele :(

2016. jan. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!