Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudtok egy weboldalt ajánlani...

Csefalvay mate bence kérdése:

Tudtok egy weboldalt ajánlani amin ha unatkozok tudok böngészni? Fiú vagyok

Figyelt kérdés
A válaszokat előre is köszönöm

2016. jan. 4. 20:04
 1/3 anonim ***** válasza:
gyakorikérdések.hu a jó választás :D De kereshetsz magadnak is olyan oldalt ami téged érdekel: Ha hírek,akkor pl hír24,ha szex akkor az...stb,stb...
2016. jan. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Weboldalt nem igazán tudok, de én azt tanácsolom, hogy ha nagyon unatkozol akkor kezdj el egy sorozatot! Nehogy azt hidd, hogy a sorozat lányoknak való, rengeteg fiút ismerek aki Teen Wolfot, meg hasonló lányosabb sorozatokat néz. Tudom ajánlani a The 100-et, nagyon jó, új kedvenc (fiúknak/lányoknak egyaránt). Ezen kívül a régi kedvencem a Teen Wolf. Nem, nem lányos (személy szerint lányként utálom a csajos sorozatokat, sose kezdtem volna bele mondván: "Engem nem érdekelnek a tipikus lányos tinisorozatok..." Aztán elkezdtem nagy nehezen, azóta is függő vagyok :D Tudom még ajánlani az Ophan Black-et, a Scream Queens-t, és a Braking Bad-et. Hidd el nagyon jó elfoglaltság az unalomra :D Remélem tudtam segíteni!:)
2016. jan. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

YouTube

Az nézel, amit akarsz. Még főzni is megtanítanak.

2016. jan. 5. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!