Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek lenne erre lehetőség?

Szerintetek lenne erre lehetőség?

Figyelt kérdés

Jövőre érettségizek és az idén szeretnék egy középfokú nyelvvizsgát németből letenni. Milyen főiskolát kellene elvégeznem ahhoz, hogy például egy Németországi autógyárban tudjak dolgozni? pl. Bmw vagy Mercedes-Benz

Tudom, hogy van az autóiparnak is több ága de fogalmam sincs, hogy mit is akarok egy autón csinálni mivel a karosszériától kezdve a motorig minden érdekel egy személyautóban. Ráadásul az értékesítési illetve az új modellek bemutatása is tetszett és el tudnám magam képzelni ezen részén is. (Volt szerencsém elutazni az új amg gt modell bemutatóra.)

Elég jól rám ragadnak az autókkal kapcsolatos dolgok és rengeteget olvasok az autókról tehát tájékozott vagyok valamilyen szinten már most is az autókról (Múltkor az ismerősömmel sétáltunk az utcán hátra sem néztem, de meg tudtam mondani, hogy milyen márkájú autó jön mögöttem. Lehet, hogy csak jól tippeltem. :D Tudom, hogy ez édes kevés de kezdésnek nem rossz)

Tehát volna valami esély megvalósítani amit kérdeztem?

(Sosem adok fel semmit még ha reménytelen akkor sem.)



2016. jan. 4. 21:40
 1/1 anonim válasza:
Mindenképpen valami mérnöknek kéne menned, én a közlekedésmérnököt ajánlanám. És persze az sem hátrány, ha kapásból egy német egyetemre jelentkezel.
2016. jan. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!