Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A facebookon lehet olyat...

A facebookon lehet olyat csinálni hogy egy aktuális megosztást egyetlen egy személy ne láthasson? ( nem az ismerősöm )

Figyelt kérdés
Ha lehet akkor azt hogyan kell ? ( nem akarom letiltani )

#Facebook #megosztás #fb beállítások
2016. jan. 5. 17:46
 1/5 anonim ***** válasza:
megosztod a dolgot, felmész a profilodra és a megosztott dolognál jobb felső sarokban ott van egy fogaskerék, arra rákattolsz és beállíthatod, hogy mindenki láthatja, kivéve xy személy.
2016. jan. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És az csak arra az egy megosztásra vonatkozik ?
2016. jan. 5. 18:12
 3/5 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy aki nem az ismerősöm azt nem tudom beállítani hogy ne lássa amit megosztok. És amit írtál nekem nem fogas kerék van ott hanem egy bolgyó mert nekem publikusra van állítva. De csak azokat tudom beírni a két mezőbe akiket ismerek.
2016. jan. 5. 18:20
 4/5 anonim ***** válasza:
ha átállítod, hogy csak barátok, kivéve xy akkor csak barátok fogják látni, kivéve xy, és akkor már fogaskerék lesz ott.
2016. jan. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Csak olyan lehetőség van hogy nyilvános meg ismerősök barátok nincs.
2016. jan. 5. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!