Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » SEGÍTSÉG! Szegények vagyun!...

SEGÍTSÉG! Szegények vagyun! Van valami ötletetek, hogy mihez kezdjük?

Figyelt kérdés

KÉRLEK SEGÍTSETEK!Szegények vagyunk,és én ezt már nem bírom!Öten vagyunk egy családban,plusz még van egy kutyánk és egy nyulunk.Az apám,kb havi 120.000ft ot keres de ez elmegy az albérletre a számlákra,a tankolásra,de sajnos mostmár kocsink sincs.Anyám gyesen van,de nem kap sok pénz hármunkra.Én és a testvérem suliba járunk.Mind a ketten köszépiskolások vagyunk,de a suli mellet nem tudunk elmenni dolgozni.Tavaj még egész jó volt a helyzetük,de 2015-ben egyre rosszab lett a helyzet.A szüleim 10 körül kapnak pénzt.De örülünk ha honap vege fele van mit ennünk.

Kérlek titeket adjatok valami tippet,hogy mit tegyünk!!



2016. jan. 5. 18:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Számlán tudtok spórolni , a gázzal ha azon készül az étel akkor minden fogás ne legyen főtt sült . Hűtőgép fagyasztó használata felesleges februárig . Nyelvet tudtok ? Esetleg tanítást adhatnátok kedvező áron .
2016. jan. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Miért lehetetlen, hogy elmenjetek dolgozni?
2016. jan. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Ha jobb tanulók vagytok, esetleg a tesóddal korrepetálhatnátok általánosba járó diákokat, vagy vállalhatnátok gyerek megőrzést. Gondolom otthon be kell segíteni a kis tesónál, szóval a gyakorlat meg is lenne. Ezek mind rugalmas dolgok, ha nem akartok diákmunkát vállalni.

A kutya meg a nyúl luxusnak tűnik ebben a helyzetben.

A jövőre vonatkozóan pedig annyit, hogy mindenképpen egyetem, és ne valami hobbi szakot válasszatok.

2016. jan. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Diák munkák vannak, ha olyan helyen laktok városban. Hát nem könnyű elhiszem, de szerintem 3 gyerekesek már nagy családosok és kiemelt családi pótlékot és lakhatási támogatást, esetleg segélyt kaphattok szerintem. Ezt a hivatalban kell megkérdezni és a megyei nyugdíj folyósítónál.
2016. jan. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy a nyul meg a kutya luxusnak számít,de ők már nagyon rég óta náluk vannak
2016. jan. 6. 05:49
 6/6 A kérdező kommentje:
Rosszul fogalmaztam meg a munkavállalás részt.Én jelenleg is keresek valami munkát,de nem sok sikerrel.A ezt nehez lenne megoldani.Messze van a sulija,bejárós,és ezért hajnalba megy,és este jön.Tudom most fognak jönni olyanok,hogy miért nem koleszos?Nemtudom.
2016. jan. 6. 05:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!