Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha az orvosi igazolásra...

Ha az orvosi igazolásra ráírok még egy-két dátumot az hamisításnak számít? Hány éves kortól büntethetnek ezért?

Figyelt kérdés
Kaptam orvosomtól igazolást és még ráírtam 3 napot és most para van belőle suliban.... dokimat is felhívták, de ő falazott nekem szerencsére. Lehet ebből nagyobb gond?
2010. márc. 25. 21:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha a doki falazott, akkor nem.
2010. márc. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hát ilyenből max az lehet, hogy elmondják szüleidnek és lesz egy nagyobb vita. Esetleg pénzbüntetés. De nyugi, mindenki hamisít igazolást a mai világban, sőt régen is így volt. Ezért nem csuknak le és semmi komoly nem lesz. Egyébként se kerül be úgymond a rendszerbe mert az orvos vagy az o.fő úgyis kiáll melletted, hogy ne legyen belőle nagyobb ügy. Nálunk legalábbis mindig így volt.


De azért máskor ne hamisíts igazolást.

2010. márc. 26. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!