Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fáradt az agyam, help kéne az...

Fáradt az agyam, help kéne az angol háziban?

Figyelt kérdés
Szóval az lenne a feladat, hogy egy o.társam által írt, kitalált segítség kérő levélre kell válaszolni, mint szakértő. És az én drága osztálytársam azt írta, hogy az baja, hogy ő már egy felnőtt ember, de nem tudja megállni, hogy ne játsszon a kajával, mielőtt megeszi. Igen, jól látjátok xd szóval erre, kéne ötlet (természetesen magyarul is tökéletes) hogy erre milyen tanácsot adjak? Jó, tudom hogy buta kérdés, de légyszi, normális válaszok jöjjenek, túl akarok már lenni rajta xd előre is köszi, ha valaki írna.:)

2016. jan. 7. 19:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Én azt válaszolnám:

Kedves x-y!

Ha játszol még az étellel én nem neveznélek felnőttnek.

A te problémád nem az, hogy játszol az étellel, hanem, hogy nem ismered be, hogy még gyerek vagy. A tanácsom, hogy élvezd ki az étellel való játékot, amíg lehet, mert majd kinövöd magadtól!

2016. jan. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ, csak az a baj, hogy beleírta a levélbe, hogy 21 éves xd akkor meg már nem igen elnézhető a dolog:D de mindegy, már valahogy sikerült összehozni magamtól, azért köszi!:)
2016. jan. 7. 21:00
 3/3 anonim ***** válasza:

hát, ha azt veszed, 21 évesen még nem felnőtt. A felnőttség nem azt jelenti, hogy elértél egy bizonyos kort, hanem azt jelenti, hogy mentálisan elértél egy bizonyos szintet.

Ismerek olyan 14 évest, akire inkább mondanám, hogy felnőtt, mint néhány 30-as ismerősömre.

2016. jan. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!