Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Gimisek! Akik Miskolcon a...

Gimisek! Akik Miskolcon a Herman Ottó Gimnáziumba járnak, azoknak mi a véleménye a suliról? Most vagyok hetedikes, és érdekel hogy milyen a suli. Köszönöm azoknak akik válaszolnak! Mindenféle (pozitív, negatív) válasz érdekel!

Figyelt kérdés

2016. jan. 7. 21:12
 1/10 anonim ***** válasza:
Elfogadó, toleráns a diákközösség, többé-kevésbé jó tanárok, liberális szemlélet (a kifejezés jó értelmében), a diákönkormányzat is beleszólhat az iskolai élet történéseibe. Én szeretem.
2016. jan. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
szerintem jó suli én most vagyok 10.es. nagy az elvárás,sokat kell tanulni de megéri! a programok is jók, herman-hét,herman nap, hsb(herman sport bajnokság),tavaly megrendezték a bált is, meg a herman héten aludhattunk a suliba:D:D
2016. jan. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Nagyon jó suli. A tanárok eléggé gyerekközpontúak, mindenben segítenek. Nagyon jó programok vannak. Csak ajánlani tudom.
2016. jan. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 csájzáj válasza:
Szia :) Most vagyok végzős a Hermanban. A tanárok döntő többsége jó (mind szakmailag,mind emberileg). Az,hogy sokat kell tanulni,szerintem nagyon relatív. Vannak húzós napok,főleg ha összejönnek a dogák,de szerintem ez minden suliban előfordul. Az biztos,hogy jól felkészít az érettségire, és egy gimnáziumnak ez a fő célja. Aztán ott van még a Herman-hét, ami szerintem a legkirályabb dolog a világon :D Leírni se lehet, tapasztalni kell az egész hangulatot ;) A diákközösség elég vegyes,ami jó dolog, mert szerintem mindenki be tud illeszkedni valahova:D A fiú-lány arány is elég korrekt. Egyszóval nagyon örülök,hogy annó 4 éve ide jelentkeztem :)
2016. jan. 30. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Jöhetnek még válaszok, szívesen olvasom őket.
2016. jan. 30. 09:20
 6/10 anonim ***** válasza:
A menzán régen jól főztek(2 éve fejeztem be), nem tudom most mi a helyzet
2016. jan. 30. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Én kilencedikes vagyok, és meg vagyok elégedve a sulival. A hermanos közösség összetartó, van egy feelingje sokszor a hermanos életnek. Persze van követelmény, és tudni kell viselkedni, de általában csak olyanok jelentkeznek ebbe a suliba, szóval normális diákokkal van körülvéve az ember. Én szeretem. A tanárok többsége is tényleg gyerekközpontú, a diákért vannak, és nem ellene.
2016. febr. 27. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2016. márc. 14. 10:01
 9/10 anonim válasza:
Beírod a Hermant?
2016. nov. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
B+ Csizi, most esett le, hogy a csájzáj név téged takar :DD
2016. nov. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!