Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki szereti még iszonyataosan...

Ki szereti még iszonyataosan a Kaichou wa maid-sama-t?

Figyelt kérdés

Egyszerűen beleszerettem ebbe az animébe....nem tudom, hogy az normális-e, hogy az utolsó résznél, mikor összejött Usui és Misaki elkezdtem bőgni xDD Pedig ez nem is szomorú anime :'D

Usuit imádom...ha lenne egy kívánságom azt kívánnám, hogy létezzen xD nekem kell egy Usui <3

Én amúgy Miskolcon lakom és 16/L :D



2016. jan. 8. 20:01
 1/8 anonim válasza:
én csak a one punch man-t :D
2016. jan. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Huuu az is nagyon jóóó :D
2016. jan. 8. 20:12
 3/8 anonim válasza:

A Kaichou wa maid-sama az egyik félig kedvencem. :)

Én most inkább az Attack on Titan Fan vagyok de nagyon! :3

16/L.

2016. jan. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Azténismegszererném nézni csak valamiért mindig elkezdek valami shoujo romantikus animét :'D
2016. jan. 8. 21:00
 5/8 anonim válasza:
Én is miskolci vagyok, és amikor néztem nagyon imádtam :D Kétszer is megnéztem. 14/L
2016. febr. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én elkezdtem nézni, de az első rész már olyan szinten untatott hogy azt sem fejeztem be... de amúgy mondjatok valamit hogy miért érdemes tovább nézni... nekem a leírása alapján is tök uncsinak tűnt, nem is tudom miért kezdtem bele. Ja, talán a szép karakterek miatt, de az édes kevés magában. 2. rész már jobb? Lesznek benne vicces részek is valaha?
2016. febr. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kedvenc romantikus animém, műfajilag ömlesztett listában viszont csak a tizedik. :D


15/L

2016. febr. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
#6 Relatív hogy kinek mi tetszik, vagy mi humoros. Szerintem voltak benne vicces részek, de az nem az első rész persze. Bár nemtudom miért várod el egy shoujo animétől, hogy az első részben már akció legyen. Ha elsőre nem tetszett, és így állsz hozzá akkor ne is folytasd. Nekem kedvenc shojo animém lett, szeretem hogy a főszereplő lány nem a legnyafogósabb, legkislányosabb, legkawaiibb, stb.-s. Kinek mi
2016. febr. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!