Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem tudok belepni a minecraft...

Nem tudok belepni a minecraft szerverre! Segitenetek?

Figyelt kérdés
Regisztraltam a minecraftzocker-en es hozzaadtam a szervert a minecrafthoz de amikor rakattintok azt irja ki hogy " ervenytelen munkamenet" hogyan tudnek belepni a szerverre pls help

2016. jan. 8. 20:26
 1/2 anonim válasza:
Erre nem rég jöttem rá Én is, pár napja átváltott a zocker eredeti minecraftra, és ha nincs eredetid, nem tudsz felmenni.
2016. jan. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Figyelj!Van egy oldal az a neve hogy server.pro innen béelhetsz ingyen is meg pénzért is szervert.És vigyázz ha kiírja hogy notice és benne van hogy 10 minutes akkor ott az expires XXminutes melett egy renew gomb van ott be kel l írni egy kódot és folytatódhat a játék.Ha queue ba vagy ki kell várnod a sorod és ha start servert ad ki akkor katt rá mert ha 60 mp-n belül nem kattintasz rá akkor újra kell várnod a sorod.Egy kis csengés jelzi hogy indíthatod.
2016. márc. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!