Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tapasztaltatok különös jelensé...

Tapasztaltatok különös jelenségeket (pl: lépéshangok a lépcsőn, kopogás az ajtón, villanybura lesesése, stb) mikor egy ismerősötök elhunyt?

Figyelt kérdés
2010. márc. 26. 10:23
 1/8 anonim ***** válasza:

Igen, de nem azért, mert elhunyt valaki. Különböző mágiákat alkalmaztam, és volt olyan, hogy aznap elrepedt két üveg-kancsó, rá pár percre meg kipukkant a villanykörte is. Kicsit beleborzongtam.

Különben pont halottak napján születtem.

2010. márc. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én is foglalkozok mágikus, ezoterikus dolgokkal, nincs kedved levelezni?
2010. márc. 26. 10:43
 3/8 anonim ***** válasza:
De van. Érdekelnek a tapasztalataid !
2010. márc. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
dobosandras81@freemail.hu-ra írhatsz, ha gondolod
2010. márc. 26. 10:51
 5/8 A kérdező kommentje:
Ha Heves megyében laksz találkozhatnánk is, mert most próbálok összehozni egy kis csoportot hasonló gondolkodású emberekkel. Cigány kártyában, mágiában vannak tapasztalataim.
2010. márc. 26. 10:52
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Vagy olyan hülye hogy kiírod az e-mail címed?
2010. ápr. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
utolsó hozzászólónak: mi közöd van hozzá, hogy kiírom-e az e-mail címem vagy nem? Kérdezett valaki? Ha nem tetszik valami tartsd meg magadnak. Szerintem meg az a hülye, aki nem hisz az ilyesmiben.
2010. ápr. 3. 07:44
 8/8 A kérdező kommentje:
a névtelenség homályába bújva könnyű mást lehülyézni, azt hiszem ez a gyávaság
2010. ápr. 3. 07:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!