Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az illóolajat hogy használhatn...

Az illóolajat hogy használhatnám "légfrissítőként"?

Figyelt kérdés
Ti mit szoktatol vele kezdeni

2016. jan. 9. 13:57
 1/2 anonim válasza:

Rakj pár csepp illóolajat egy (pl ablakpucolós) sprébe és töltsd fel vizzel

. Vagy lehet kapni ilyen mécseseket : a tetejèn van egy kis lyuk oda teszel egy kis vizet illóolajjal az aljánál meggyújtassz egy kis gyertyát és igy az párolog. Lehet kapni agyagos boltokba . Remélem segítettem :)

2016. jan. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szerintem spórold meg magadnak az olajozásst, az ecetes tisztítást és zsörtölődést.


A Moodo.hu oldalon rendeltem magamnak egy elektromos illatosítót. Elemező típus vagyok, ezért alaposan utánajártam a készüléknek.


A lényeg röviden, hogy az Airwick, Briese és társaik nem tudni mit permetelnek szét a szobádban. A Moodo készülék viszont illióolajokat, ezért azoknak is értékes, akik a valódi illatokat szeretik.


Az igazi meglepetést az adta, hogy van ismeretségben Airwick és Briese tulajdonos és ez azoknál elsőre drágábban tűnt - a készülék valóban nem olcsó, de egyszeri befektetés -, azonban a tapasztalat mást mutat, mert 2-3 hónapja használom 1 szett kapszulával. Ami szintén elsőre drágábbnak tűnik a többinél, de nagyságrendelik tovább is tart. Ugyanis a fentiek 1-2 hét alatt kimerülnek ezek a kapszulák pedig 8-10 hete vannak napi használatban.


Elsőre kissé szkeptikus voltam, de nőként beleszerettem, mert olyan - igen, röstellem, de itt csődött mondott minden racionalitás, logika, mert életbe léptek az emóciók - mint egy kis ékszesresdobozka.


Már tapasztalatból beszélek és azt mondom, hogy vásárt csináltam, ezért másoknak is szívesen ajánlom. (Még annyi zárójelesen, hogy külföldről olcsóbbnak látszik elsőre az ára, - én megettem a kefét - de mire ideér még ráaggatják a vámot, szállítást, áfát. Ezért érdemes itthoni shopból rendelni)

2019. okt. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!