Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki lenne olya kedves,...

Valaki lenne olya kedves, hogy rendel nekem ebayröl? Mert én még ey pay palt sem todok létrehozni.

Figyelt kérdés

2016. jan. 9. 15:14
 1/4 anonim ***** válasza:
És ezt hogyan tervezted kivitelezni?
2016. jan. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elutalod előre a pénzt? Hogyan?
2016. jan. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha találsz valakit és elutalod neki a pénzt forintban persze, akkor megrendelheti Neked.

Annak nem látom nagy akadályát, de ha én lennék (nyilván más is) ennél többet nem.

Nem kívánnék foglalkozni, levelezni a továbbiakban, ha nem érkezik időben, ha sérült, ha hibás áru érkezik.

Akkor meg semmiképp, ha ÁFA vagy vámköteles, amit venni szeretnél.

2016. jan. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én rendszeresen rendelgetek kérésre másnak saját cimére..facebook-on is van 1 csoport ami ennek is a célja,segítünk egymásnak! 2 éve ebayozok 800 rendelésen vagyok túl,magamnak is aponta-hetente rendelek..de természetesen nem saját pénzből rendelem meg más cuccát

2016. jan. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!