Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék a legkönyebben...

Hogyan tudnék a legkönyebben Ausztriába munkát találni? (többi lent)?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 19 éves vagyok, jelenleg még iskolázok. A célom az,hogy szeretnék a nyáron Ausztriába dolgozni. Mosogatóként vagy akár konyhai kisegitőként. A németet, angolt és románt társalgási szinten beszélem, szóval a nyelvtudásommal nem hinném, hogy gondjaim lennének. Romániában élek, magyar és román állampolgár vagyok.

Tudom, amit akarok sok veszélye van. Úgy hallotam, hogy munkakakövetitő iroda segitségével sokkal biztosabb neki iramodni egy ilyen útnak, mint egyedül. Sok átverésről hallottam,hogy sok iroda csak kamuzik és pénzt előre nem szabad fizetni.Kérem akinek már van személyes tapasztalata, sikerült Ausztriába munkát kapjon inkább az irjon.

A Tiroli álláskeresőről hallotam néhány jót.Valakinek személyes tapasztalata van ezzel kapcsolatban ? Esetleg más, megbizható, korrekt irodát tudnátok ajánlani?

Az osztrák Arbeiterkammerről valaki néhány infót tudna adni?

Aki eltudott étterembe, szállodába helyezkedni, mi a véleménye az ottani munkáról? Komoly, őszinte tanácsokat, ötleteket várok.



Előre is köszönöm szépen :)



2016. jan. 9. 19:52
 1/1 A kérdező kommentje:

Még lenne egy ide tartozó mellékkérdésem, ti mit felelnétek ezek az állásinterjús kérdésekre:

1.Warum möchten Sie im Gastgewerbe arbeiten?

Miért szeretne a vendéglátóiparban dolgozni?

2.Warum möchten Sie gerade für dieses Unternehmen arbeiten?

Miért szeretne éppen ennek a vállalatnak dolgozni?

3.Warum sollten wir gerade Sie wählen?

Miért éppen Önt válasszuk?

Elég lesz magyarul is a felelet, bár a német válaszoknak jobban örülnék :D

Köszönöm szépen, aki segit nekem! :)

2016. jan. 9. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!