Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 14/L vagyok. Tudtok ajánlani...

Bodrogi Bogi02 kérdése:

14/L vagyok. Tudtok ajánlani jo könyvet légyszi amit érdemes elolvasni?

Figyelt kérdés

2016. jan. 10. 12:32
 1/7 vatafak ***** válasza:
a szent johanna gimi sorozat, ennyi idősen a lányom azt szerette pl
2016. jan. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
De milyen témában, műfajban? Mi érdekel?
2016. jan. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Pontosan mit értesz azon hogy érdemes elolvasni?

Nekem a SZJG-t azért volt érdemes elolvasni mert volt olyan idő, amikor mindenki arról beszélt az osztályban, így hozzá tudtam szólni, de vanamit azért érdemes, mert tanulhatsz belőle, van amelyik azért mert felejthetetlen, van amelyik azért mert más mint a többi tini regény - valós - van olyan, amit azért mert jó, de neked is más lehet a fontos/érdemes - vicces, felvidít ha esetleg rosszkedvű vagy, de ha fáradt vagy akkor is mást érdemes olvasni.


Te pontosan mire gondoltál? :)

2016. jan. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A Szent Johanna Gimit elolvastam és imádtam. Szeretnék olan könyvet olvasni amely feljtehetlen,romantikus, akár valos, ugymond "mindenevő" vagyok. Csak ne vámpir és vérfarkasos legyen.Egyébként bármit szivesen fogadok.
2016. jan. 17. 12:24
 5/7 anonim válasza:
Luxen sorozat
2016. jan. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 szivárvááány válasza:
Kiera Cass-tól a Párválasztót olvastad már? Nekem nagyon bejött és azóta szinte mindenkinek javaslom, hogy olvassa el, mert...mert tényleg jó:))
2016. jan. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Fényemberek trilógia!! Szerelmes lettem ebbe a vörös pöttyös könyvbe! Imádom a főszereplő fiút, aki egy fényember és a főszereplő lányt, akibe beleszeret *-*
2016. márc. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!