Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valami jo kis regisztrálos játek?

Timea270 kérdése:

Valami jo kis regisztrálos játek?

Figyelt kérdés

Mongyatok bármien regisztrálos vagy egyszerü játékot, ami érdekes es nem unhato gyorsan meg.12\L

Elöre is köszönöm!



2016. jan. 10. 15:06
 1/9 anonim ***** válasza:
53%

[link]


Online helyesírás-fejlesztés játékosan.

2016. jan. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ha valami bajod van, akkor nem kellett volna valaszt irj mert en nem vagyok kivancsi a vaganykodasodra!Inkabb vaganykoggy masnak akit erdekel. Oke?!!
2016. jan. 10. 15:58
 3/9 anonim ***** válasza:

Válaszoltam a kérdésedre, ajánlottam egy regisztréációs játékot.


Mi a baj, csibém?

2016. jan. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

1-az nem jatek!

2-en nem vagyok a csibed!!

2016. jan. 10. 16:25
 5/9 anonim ***** válasza:

1: a helyesírás valóban nem játék, valahol az ember értelmi képességeit tükrözi. Ha van mit. Azonban amit linkeltem neked, ott bizony játék is van.


2: Jó, akkor mostantól Bözsi leszel.

2016. jan. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Utolsónak: A helyesírást firtató poéjaid csak akkor ülnének, ha a te írásodban nem lennének hibák.
2016. jan. 11. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Például?
2016. jan. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ha valakinek nem volt tul vilagos en azt kertem hogy ajanljatok jatekokat nem azt hogy kioktassatok helyesirasbol. Ujra mondom ha valakinek baja van az irasommal akkor nem kertem kommentarokat hogy predikajjanak nekem!!! Ha ajanlasz jatekot akkor jo es ha nem akkor menny es ajanjad a hejesirasod ojanoknak akiket erdekel mert en nagyon is leszarom!!
2016. jan. 11. 14:13
 9/9 darkorbitreloaded válasza:
Darkorbit,Shakes & Fidget, Tanki Online,Farmerama,Zoo Mumba
2016. jan. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!