Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy bizonyos Wish nevezetű...

Egy bizonyos Wish nevezetű oldalról szeretnék rendelni! Segít valaki?

Figyelt kérdés

De nem tudom,hogy hogyan kell fizetni! Dollárban vagy forintban? És a pénzt a csomag átvételekor kell fizetni?

És egyáltalán megbízható ez az oldal?



2016. jan. 11. 19:36
 1/2 anonim válasza:
Szia. Én ma rendeltem róla, úgy hogy a bankkártya adatait adtam meg, igaz ez olyan kártya amit nem szoktunk használni csak ilyenekre. Szerintem biztonságos és jó oldal, de azért nézd meg az aliexpresszt is mert ott sokszor olcsóbb a termék és még szállítási díj sincs. Ha valamit kinéztél mindenféleképpen nézd meg az értékelés mert ott leírják,hogy éppenséggel kicsi vagy rossz anyagú, valamint ha az aliról rendelsz ott pedig az eladó értékelését kell figyelni ami szerintem minimum 95%-ék legyen. Ennyi, próbálkozni kell, de ha nem jó akkor visszaküldöd és a pénzt vissza kapod. Én most ruhát meg sminkterméket rendeltem, ami itthon nagyon drága lenne, valamint egy sportkamerát is,ami itthon 24 ezer az a whisen 6 ezer.
2016. jan. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi!! �😳😳😳😊😊�😊😄�
2016. jan. 20. 16:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!