Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a VILÁGMEGMENTÉS...

Mit gondoltok a VILÁGMEGMENTÉSRŐL?

Figyelt kérdés
Nekem mostanában az jár a fejemben, hogy énnekem kellene megmenteni a világot:) Van még ezzel így valaki? 16/L
2016. jan. 11. 20:36
 1/4 Molyember ***** válasza:
Általában 50-100 millió halottnál többet nem igényel az önmagukat világmegváltónak tartó emberek kiteljesedése. Inkább tarts tengerimalacot, marha viccesek. :)
2016. jan. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én azt, hogy nem tudom, miért ordítasz.

És azt is, amit az első ír. Az írott történelem nagy tömegáldozattal járó háborúiért mindig világmegváltók voltak a felelősök.

2016. jan. 12. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Spilerke ***** válasza:
A világ megmentése nagy falat neked. Sok nagyhírű énekes sem tudta megmenteni a világot, nehogy te. Én nem akarom megmondani a világot, mert tudom, hogy képtelen vagyok egyedül megmenteni azt, még ketten, tizen, százan sem tudnánk megmenteni. Sokan még önmagukat sem tudják megmenteni, nemhogy a világot.
2016. jan. 12. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sok nagyhírű énekes sem tudta megmenteni a világot - ha ezt a humorba írod, akkor legalább egy vicces lenne ott.
2016. jan. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!