Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hanyas átlaggal vesznek fel a...

Hanyas átlaggal vesznek fel a Békéscsabai Evangélikus Gimnáziumba?

Figyelt kérdés

4,2 az átlagom és angol szakra szeretnék jelentkezni)

De a simát és a művészetit is megjelölöm



2016. jan. 12. 22:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Belsősként több az esély a bekerülésre, külsősként 4,5-től felvesznek fel nyelvire, de persze lehet hogy idén már lejjebb megy a határ.

A művészetit csak elsőként érdemes megjelölni, olyan nincs hogy első a nyelvi, második a művészeti, mert ha az elsőbe nem vesznek fel, amoda se fognak. Plusz a művészetibe alapból nehéz bekerülni, ha elsőnek jelölöd is.

A simába pedig ígyis úgyis felvesznek, ha 2,00 az átlagod, még akkor is.

Megjegyezném hogy jó választás lesz, akármelyiket jelölöd :)

A közösségekről annyit, hogy a nyelvisek nagyon sokan vannak, nehezebb az összeszokás, de időközben úgyis kihullanak, szóval rendes kilencedikre összeáll a csapat. A C-sek közössége nagyon jó, meg hát ők ugye művészek :)

A simások nagyon vegyesek, attól függ melyik osztályba kerülsz. A mostani évfolyamban is 2 ilyen osztály van, akár mondhatjuk képesség szerint is, hiszen az egyik jóval le van maradva "színvonalban" a másiktól. Viszont ha jó helyre kerülsz, nagyon jó lesz! :)

Üdv: egy mostani kilencedikes.

2016. jan. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi :D

Viszont nekem volt olyan ismerősöm akit művészetibe nem vettek fel angolra viszont igen :)

2016. jan. 14. 20:08
 3/5 A kérdező kommentje:
Egyébként belsős vagyok :D
2016. jan. 14. 20:09
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja hogy most is BEG-es vagy. Ó akkor lehet picit sokat is írtam :D
2016. jan. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Belsősként simán felvesznek:)

Egy 11.-es

2016. febr. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!